الهامی: هجمه ها حق زنوزی نبود، او 200 میلیارد برای تراکتور خرج نموده است

به گزارش شارژ 10، سرمربی تراکتور از مالک این باشگاه دفاع کرد و فشارهای رسانه ای علیه زنوزی پس از باخت به نساجی را حق او ندانست.

الهامی: هجمه ها حق زنوزی نبود، او 200 میلیارد برای تراکتور خرج نموده است

به گزارش شارژ 10، ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور پس از پیروزی 2 بر صفر برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری این ملاقات حاضر شد و اظهار کرد: فوتبال روان و خوبی را ارائه کردیم. گل را در زمان مناسبی به ثمر رساندیم و موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم. هفته قبل از این هفته بهتر بودیم اما توپ هایمان وارد گل نشد.

وی ادامه داد: به بهنام سراج تبریک می گویم که تیم منظمی داشت و تیم خوبی ساخته و به خوبی زیبایی فوتبال خوزستان را نشان داد. محکوم به برد بودیم و این پیروزی حق بازیکنانم بود. آن ها کمی تحت فشار بودند و حتی می توانستند گل های بیشتری به ثمر برسانند. جای طرفداران در این پیروزی خالی بود.

او در مورد آمادگی اشکان دژاگه گفت: او مدت زیادی از تیم به دور بود و هنوز تمرین پرفشاری با تیم انجام نداده است. باید دید برای بازی بعد آماده خواهد شد یا خیر اما دوست دارم هر چه زودتر او را دوباره در زمین ببینیم.

الهامی درباره تاکتیک نیمه دوم تیمش گفت: این بود که توپ را به حریف بدهیم و حتی تعویض شجاعی هم برنامه ریزی شده بود. برنامه ما این بود که در نیمه دوم روی ضدحمله ها صاحب موقعیت شویم که به این مهم هم رسیدیم تاکتیک های ما در زمین اجرا شد.

سرمربی تراکتور همچنین گفت: از زنوزی و اعتمادش به تیم تشکر می کنم زیرا او زحمات زیادی برای تیم کشیده است و 200 میلیارد برای تیم هزینه نموده است و به نوعی از تیم ما طلبکار است. او بهترین کمپ ها را در اختیار تراکتور و ماشین سازی گذاشته است و حقش نبود علیه او در فضای مجازی شعار دهند. تراکتور اکنون به آرامش رسیده و مدیون زنوزی است. ما بازی قبل را به نوعی بازی محبت آمیز حساب کردیم زیرا نیمی از بازیکنان ما نبودند و این ملاقات، اولین ملاقات رسمی ما بود. زنوزی در این مدت پای تیم ما ایستاد و در یک ماه اخیر هوای تیم را داشته است. این برد را به تمام بازیکنان وطرفداران را تبریک می گویم زیرا این پیروزی حق آنها بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1085

به "الهامی: هجمه ها حق زنوزی نبود، او 200 میلیارد برای تراکتور خرج نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: هجمه ها حق زنوزی نبود، او 200 میلیارد برای تراکتور خرج نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید