استراتژی ملی منطقه ای بن سلمان رونمایی شد

به گزارش شارژ 10، ایسنا نوشت:منابع خبری از شروع یک استراتژی ملی در زمینه حمل و نقل و خدمات لجستیکی برای ایجاد ارتباط میان سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا به وسیله ولیعهد سعودی خبر دادند.

استراتژی ملی منطقه ای بن سلمان رونمایی شد

خبرگزاری رسمی عربستان گفت که محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی سه شنبه یک استراتژی ملی در زمینه حمل و نقل و خدمات لجستیکی را شروع کرد.

این رسانه گزارش داد که هدف این استراتژی تثبیت موقعیت عربستان به اسم یک قطب لجستیک دنیای است که سه قاره را به یکدیگر پیوند می دهد.

استراتژی شروع شده به وسیله ولیعهد سعودی بعلاوه در پی ارتقای کلیه خدمات و وسایل حمل و نقل، تقویت سیستم خدمات لجستیک و موارد حمل و نقل مدرن برای حمایت از فرایند توسعه جامع در عربستان است.

ولیعهد سعودی معتقد است که این استراتژی به ارتقای توانایی های انسانی و فنی در بخش حمل و نقل و خدمات لجستیک در عربستان یاری نموده و ارتباط با اقتصاد دنیای را تقویت می نماید.

محمد بن سلمان تأکید کرد که این استراتژی به عربستان این امکان را می دهد که از موقعیت جغرافیایی خود که میان سه قاره است، برای متنوع سازی اقتصاد خود سرمایه گذاری کند.

وی بعلاوه گفت که این استراتژی در توسعه زیرساخت ها، راه اندازی چندین سیستم عامل و منطقه ها لجستیکی در عربستان، اجرای سیستم های عامل پیشرفته و تقویت مشارکت های مؤثر میان سیستم دولت و بخش خصوصی برای دستیابی به چهار هدف اصلی متمرکز است.

محمد بن سلمان بعلاوه توضیح داد که این استراتژی باعث پیشرفت پادشاهی در زمینه حمل و نقل هوایی برای رسیدن به رتبه پنجم در دنیا و افزایش مقصد پروازهای آن به بیش از 250 مقصد بین المللی می گردد و به بخش هایی مانند حج، عمره و دنیاگردی خدمات ارائه می دهد تا به اهداف ملی خود برسد.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1719

به "استراتژی ملی منطقه ای بن سلمان رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراتژی ملی منطقه ای بن سلمان رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید