آمدن انصاریفرد شوک مثبت به پرسپولیس می دهد، اگر پیر بود نمی آمد!

به گزارش شارژ 10، بیژن ذوالفقارنسب در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره موافقت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با استعفای ایرج عرب و انتخاب محمدحسین انصاریفرد در پست مدیرعاملی این باشگاه گفت: این هم از عجایب فوتبال ایران است که یک مدیرعامل در یک باشگاه بزرگ و مهم را خیلی زود بر می دارند. البته باید دلایل آقای عرب را برای اصراری که روی استعفایش داشت شنید.

آمدن انصاریفرد شوک مثبت به پرسپولیس می دهد، اگر پیر بود نمی آمد!

پیشکسوت فوتبال ایران درباره حضور انصاریفرد در سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تاکید نمود: او مدیری است که از بدنه وزارت ورزش آمده است و مورد تاییدات آقایان است.آمدن او را به فال نیک می گیرم. مدیر جوانی است اما باید دید چه برنامه ای برای مدیریت کارهای بسیار سخت در پرسپولیس دارد.

وی درباره اینکه آیا وزارت ورزش باید به حمایت از انصاریفرد در زمینه های اقتصادی و مدیریتی بپردازد توضیح داد: بدون شک وزارت ورزش با انتخاب انصاریفرد موافق بوده است. گویا ایرج عرب هم خیلی مشتاق بود که برود. حتما عرب متوجه شده بود که شرایط برای ادامه کارش ایده آل نیست و تصمیم به رفتن گرفت. وزارت ورزش باید تکلیف خود را برای یاری به باشگاه های استقلار و پرسپولیس تعیین کند وگرنه این دو باشگاه همچنان ضرردهی خواهند داشت.

ذوالفقارنسب اضافه کرد:حضور انصاریفرد با توجه به شخصیتش یاری می نماید تا پرسپولیس با مشکل روبرو نگردد. بازیکنان و اعضای تیم نیز به لحاظ شخصیتی شوک مثبت دریافت نموده اند. او در فدراسیون فوتبال هم مدتی بوده است. انصاریفرد در باشگاه راه آهن هم مدیر بود اما ناموفق بود. البته اینجا پرسپولیس است و باید بدهی های سرسام آور را به حداقل برساند.

وی در خاتمه اعلام نمود: کار بسیار سختی پیش روی اوست. انصاریفرد به خاطر جوانی و شور و شوقی که دارد پذیرفته است به پرسپولیس بیاید. شاید اگر او بالای پنجاه شصت سال سن داشت این سمت را نمی پذیرفت. در واقع پیر بود برای مدیرعاملی پرسپولیس نمی آمد. در مجموع برای او آرزوی موفقیت می کنم. او شخصیت محترمی است که حالا باید حمایت کامل گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 296

به "آمدن انصاریفرد شوک مثبت به پرسپولیس می دهد، اگر پیر بود نمی آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمدن انصاریفرد شوک مثبت به پرسپولیس می دهد، اگر پیر بود نمی آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید