کارشکنی سفارت انگلیس در صدور ویزای ملی پوشان تکواندوی ایران

به گزارش شارژ 10، تیم های ملی تکواندو مردان و زنان کشورمان که قرار بود امشب راهی منچستر شوند، به دلیل کارشکنی سفارت کشور میزبان برای صدور ویزا در دو مرحله اعزام خواهند شد.

کارشکنی سفارت انگلیس در صدور ویزای ملی پوشان تکواندوی ایران

به گزارش شارژ 10 و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی دنیا 25 تا 29 اردیبهشت ماه به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می گردد.

تیم های ملی تکواندو مردان و زنان کشورمان که پیش از این قرار بود برای حضور در این رقابت ها ساعت 23:40 امشب (آدینه - 20 اردیبهشت ماه) راهی این کشور شوند، با توجه به کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور ویزا در دو مرحله به منچستر اعزام خواهند شد.

این در حالی است که فدراسیون تکواندو کشورمان از مدت ها پیش برای اخذ ویزا این رویداد اقدامات کامل را انجام داده و از سوی فدراسیون دنیای تکواندو، کمیته ملی المپیک کشورمان و کمیته بین المللی المپیک (IOC) نیز مکاتبات و پیگیری های لازم اجرا شده است.

آرمین هادی پور (وزن 54- کیلوگرم)، محمد حسن پلنگ افکن (وزن 58- کیلوگرم)، سروش احمدی (وزن 63- کیلوگرم)، میرهاشم حسینی (وزن 68- کیلوگرم)، امیرمحمدبخشی (وزن 74- کیلوگرم)، مهران برخورداری (وزن 80- کیلوگرم)، عرفان ناظمی (وزن 87- کیلوگرم) و سجاد مردانی (وزن 87+ کیلوگرم) ترکیب تیم ملی مردان را تشکیل می دهند.

راهنمایی این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

همچنین مهلا مومن زاده (وزن 46- کیلوگرم)، ناهید کیانی (وزن 49- کیلوگرم)، پریسا جوادی (وزن 57- کیلوگرم)، یلدا ولی نژاد (وزن 62- کیلوگرم)، کیمیا همتی (وزن 67- کیلوگرم) و اکرم خدابنده (وزن 73- کیلوگرم) در ترکیب تیم ملی زنان قرار دارند.

مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی مربیان تیم هستند.

مسابقات قهرمانی دنیا G12 است که به نفر اول 120 امتیاز، نفر دوم 72 امتیاز، نفرات سوم 43.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ وکسب سهمیه المپیک تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 198

به "کارشکنی سفارت انگلیس در صدور ویزای ملی پوشان تکواندوی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشکنی سفارت انگلیس در صدور ویزای ملی پوشان تکواندوی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید