وعده جذاب رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به طرفداران خبرنگاران

به گزارش شارژ 10، سید مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس مدعی شد که به زودی موزه باشگاه پرسپولیس ساخته و کاپ ها و افتخارات سرخ ها در آن نگهداری خواهد شد.

وعده جذاب رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به طرفداران خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مجید صدری رییس هیئت مدیره پرسپولیس از ساخت موزه این باشگاه اطلاع داد. در سال های اخیر بسیاری از طرفداران پرسپولیس خواهان ایجاد یک موزه توسط این باشگاه بودند، اما مدیران پرسپولیس برنامه ای برای آن نداشتند، اما حالا پس از کسب 8 جام قهرمانی و دو مدال نقره آسیا در طول چهار سال، مدیران باشگاه به فکر ساخت موزه افتاده اند.

مجید صدری در این خصوص گفت: به فکر این افتادیم که یک موزه را به نام موزه باشگاه پرسپولیس راه اندازی کنیم تا بتوانیم کاپ ها و هدایای ارزشمند را در این موزه نگه داری کنیم. توانستیم یک جایی را تهیه کنیم و فکر کنم به زودی، این مکان راه اندازی خواهد. از اینجا هم پیغام می دهم به تمام عزیزانی که یادگاری، چیز ارزشمند یا پیراهنی که متعلق به باشگاه است و به درد موزه می خورد، چه پیشکسوتان و چه طرفداران، می توانند بیاورند و ما به عنوان نماد افتخارات باشگاه از آن استفاده و در آن نگه داری کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: برنامه این است که همه طرفداران از موزه بازدید داشته باشند و بیایند افتخاری که گذشتگان ما کسب کردند را ببینند و متوجه شوند کسانی که قبل از ما بودند چه زحماتی را کشیدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1531

به "وعده جذاب رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به طرفداران خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده جذاب رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به طرفداران خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید