مرگ امیلیانو سالا؛ نانت از کاردیف شکایت کرد

به گزارش شارژ 10، باشگاه فرانسوی نانت فرانسه بدلیل عدم پرداخت قسط اول باشگاه کاردیف برسر خرید امیلیانو سالا، از مسئولان باشگاه کاردیف به فیفا شکایت کرد.

مرگ امیلیانو سالا؛ نانت از کاردیف شکایت کرد

باشگاه اف ث نانت فرانسه از باشگاه لیگ رجحان کاردیف به فیفا شکایت کرد.

این باشگاه در جریان فروش امیلیانو سالا، مهاجم آرژانتینی نانت، از باشگاه ولزی شکایت نموده است. نانت امیلیانو سالا را به کاردیف فروخته بود و در جریان سفر این مهاجم به ولز، فوتبالیست 28 ساله دچار سانحه هوایی شد و جان باخت.

سخنگوی فیفا به شارژ 10 گفت شکایت باشگاه فرانسوی از سوی فیفا دریافت شده است. وی خاطرنشان کرد که فدراسیون بین المللی فوتبال در اولین فرصت شکایت نانت را آنالیز می نماید.

پس از مرگ امیلیانو سالا باشگاه کاردیف که وی را از نانت خریده بود از پرداخت وام اول 6 میلیون یورویی به باشگاه فرانسوی امتناع ورزید.

باشگاه کاردیف این ستاره نانت را 17 میلیون یورو برای نیم فصل دوم لیگ برتر خریداری نموده بود. باشگاه نانت از اول فوریه ده روز به باشگاه ولزی فرصت داد تا اولین بخش از بدهی خرید امیلیانو سالا را پرداخت کند. حال با عدم پاسخگویی باشگاه ولزی فرانسویها شکایت به فیفا برده اند.

کاردیف ادعا می نماید امیلیانو سالا در جریان سفر به کاردیف در هواپیمای دلال مورد اعتماد نانت بوده است و مسئولیت مرگ او با کاردیف نیست.

جسد امیلیانو سالا که به همراه دلال و خلبان یک جت خصوصی در دریای مانش سقوط نموده بود هفتم فوریه گذشته توسط پلیس بریتانیا در جزیره گرنسی پیدا شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 خرداد 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 160

به "مرگ امیلیانو سالا؛ نانت از کاردیف شکایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ امیلیانو سالا؛ نانت از کاردیف شکایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید