ماجرای دوچرخه سواری که علیرغم توقف در مسیر برای دستشویی رفتن قهرمان دنیا شد!

به گزارش شارژ 10، متیو فان در پول (Mathieu van der Poel) که در مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری UCI جاده ای مردان در گلاسگو، زودتر از سایرین از خط انتها عبور کرد و قهرمان شد، پس از پیروزی فاش کرد که اگر یک زوج اسکاتلندی به او اجازه استفاده از دستشویی خانه شان را نمی دادند، نمی توانست به مسابقه ادامه دهد و از آن ها تشکر کرد.

ماجرای دوچرخه سواری که علیرغم توقف در مسیر برای دستشویی رفتن قهرمان دنیا شد!

به گزارش روزیاتو، متیو فان در پول پس از اینکه معترضان مسیر مسابقه را برای حدود یک ساعت بستند، مجبور شد که در خانه یک زوج را بزند تا از آن ها بخواهد که اجازه دهند از توالت استفاده کند. دیوی و شونا به او اجازه ورود دادند و این بازیکن 28 ساله پیروز مسابقه شد و تقریباً دو دقیقه جلوتر از واوت فان آرت، به خط سرانجام رسید.

او در مصاحبه با تلویزیون هلند گفت: باور نکردنی است، من اکنون اولین قهرمان هلندی دنیا در 38 سال گذشته هستم. روز عجیبی بود. من احتیاج به دستشویی داشتم و مجبور شدم در طول مسیر به خانه یک زوج بروم. واقعاً به آن ها مدیونم و می خواهم از آن ها بسیار تشکر کنم. من نمی توانستم بدون یاری آن ها به مسابقه ادامه دهم.

این قهرمان دوچرخه سواری هلندی در ادامه گفت: این بزرگترین مسابقه زندگی من بود و این آدم ها بسیار مهربان بودند که مرا به خانه خود راه دادند و اجازه دادند از توالت آن ها استفاده کنم.

این زوج از اینکه می توانستند به نحوی به دوچرخه سواران یاری نمایند، هیجان زده بودند و چندین دوچرخه سوار دیگر نیز از توالت آن ها استفاده کردند. دیوی گفت: ما سعی کردیم کمی مهمان نواز باشیم، کاری که همواره انجام می دهیم. هر کدام از همسایه های ما هم اگر جای ما بودند، همین کار را می کردند. ما متوجه شدیم شرایط اضطراری است، زیرا مدیر تیم ابتدا آمد و پرسید که آیا می توانیم اجازه دهیم یکی از دوچرخه سواران از سرویس بهداشتی ما استفاده کند و او متیو فان در پول بود.

دیوی ادامه در ادامه گفت: او (متیو) بسیار مرد خوب، مودب و بسیار سپاسگزار بود. بعد دیدیم یک دوچرخه سوار دیگر هست و در پی او یک دوچرخه سوار دیگر و چهار نفر از بچه های هلندی به خانه ما آمدند. شنیدیم که متیو از ما تشکر نموده است، دوست دارم به او بگویم که خوشحالیم توانستیم به این شکل به او یاری کنیم.

دیوی در پایان گفت: همه چیز کمی سوررئال شد، زیرا ما می دانستیم که این مسابقه چه مسابقه مهمی است و اقدام فعالان محیط زیست در آن حوالی، خانه ما را برای یک ساعت یا بیشتر به کانون واقعی اخبار دنیا تبدیل کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1402 بروزرسانی: 19 مرداد 1402 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2261

به "ماجرای دوچرخه سواری که علیرغم توقف در مسیر برای دستشویی رفتن قهرمان دنیا شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای دوچرخه سواری که علیرغم توقف در مسیر برای دستشویی رفتن قهرمان دنیا شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید