شورای شهر قروه در مسیر شفافیت، ضرورت پاسخ گویی به مردم

به گزارش شارژ 10، پس از تغییر هیئت رئیسه شورای شهر قروه در سال دوم فعالیت، برنامه هایی در راستای شفافیت سازی و اطلاع رسانی به مردم توسط اعضای جدید هیئت رئیسه تدوین شده است.

شورای شهر قروه در مسیر شفافیت، ضرورت پاسخ گویی به مردم

در همین راستا رئیس شورای شهر قروه در گفت و گو با شارژ 10 از روند جدید برای برقراری بهتر با شهروندان گفت.

پرستو شکری یکی از مهمترین اهداف شورا را ارتباط بیشتر با مردم برای شفافیت سازی دانست و گفت: برای همین منظور تمامی جلسات علنی با حضور شارژ 10 و فعالان شبکه های اجتماعی که در امر اطلاع رسانی دخیل هستند برگزار می گردد.

او از حضور شهروندان به شرط اینکه از قبل اعلام و ثبت نام شوند اطلاع داد و توضیح داد: از این به بعد تمامی جلسات شورا برای اطلاع رسانی بهتر به مردم از جمله آیندگان، ضبط و ثبت خواهد شد.

به گفته شکری این روند شفاف سازی با حضور در مکان های عمومی و محلات مختلف شهر و در ملاء عام جهت پاسخ گویی به سؤالات شهروندان ادامه خواهد یافت و همچنین برای اطلاع رسانی بهتر فراخوان ها، مزایده ها و مناقصات مرتبط به شهرداری و شورای شهر در مکان های مناسب در قالب بنر نصب می گردد.

از دیگر روش های مدنظر در شورای شهر مطابق اظهارات این عضو شورا، قرار دادن نامه های مرتبط برای آنالیز در پوشه ای جداگانه جهت اطلاع تمامی اعضای شورا بوده و این در حالی است که قبلاً چنین چیزی وجود نداشت و تنها در جلسات محتوای نامه ها تعیین می شد.

شکری این تغییرات را بر مبنای شعار شورای شهر نه شهرداری دانست و خواهان همراهی شهروندان قروه ای برای مدیریت بهتر در حوزه شهری شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 فروردین 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 90

به "شورای شهر قروه در مسیر شفافیت، ضرورت پاسخ گویی به مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای شهر قروه در مسیر شفافیت، ضرورت پاسخ گویی به مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید