حمله کوسه به پسر نوجوان حین موج سواری

به گزارش شارژ 10، پسر نوجوان در ساحل دریا در حال موج سواری بود که با حمله غافلگیرانه کوسه روبرو شد.

حمله کوسه به پسر نوجوان حین موج سواری

به گزارش خبرنگار، یک پسر نوجوان آمریکایی از حمله مرگبار کوسه در یکی از سواحل این کشور جان سالم به در برد. در این حادثه که هفته گذشته رخ داد دویلی نیلسون در سواحل دایتونا در استان فلوریدا در حال موج سواری بود که مورد حمله کوسه قرار گرفت. ویدئویی که از طریق یکی از شاهدان عینی تهیه شده لحظه وقوع حادثه را به تصویر می کشد.

در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که دویلی مشغول موج سواری است ناگهان با حمله غافلگیرانه کوسه روبرو می شود. در این حادثه این نوجوان 16 ساله از ناحیه دست راست دچار جراحت شد. در لحظه وقوع حادثه دست کم دو کوسه در نزدیکی این نوجوان دیده می شدند.

نیلسون در گفتگو با گود مورنینگ آمریکا گفت: من احساس کردم که انگار کسی روی تخته موج سواری نشسته و با سرعت به سمت من می آید و با شدت زیادی با من برخورد کرد. ناگهان متوجه شدم همه فریاد می زنند یک کوسه آنجاست، از آب بیرون بیا.

این ویدئو از طریق عکاسی با نام سام اسکریبنر که در آن لحظه مشغول عکاسی از ساحل بود تهیه شد. اسکریبنر این ویدئو را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. او در شرح این ویدئو نوشت: من امیدوارم این کودک آنقدر دچار ترس و وحشت نشده باشد تا بتواند به زودی به داخل آب (به ورزش موج سواری ادامه دهد) برشود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1778

به "حمله کوسه به پسر نوجوان حین موج سواری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله کوسه به پسر نوجوان حین موج سواری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید