حسینی: قرار دریافت نامم میان 10 اسطوره فوتبال ساحلی دنیا افتخار بزرگی است، در بازی های ساحلی نتیجه خوبی گرفتیم

به گزارش شارژ 10، پیمان حسینی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان اعتقاد دارد که نتیجه این تیم در بازی های ساحلی جهانی نتیجه خوبی بوده است.

حسینی: قرار دریافت نامم میان 10 اسطوره فوتبال ساحلی دنیا افتخار بزرگی است، در بازی های ساحلی نتیجه خوبی گرفتیم

پیمان حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی شارژ 10 در مورد دستیابی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به عنوان سومی بازی های دنیای ساحلی که به میزبانی قطر برگزار می شود، گفت: خدا را شکر اینجا نتیجه خوبی گرفتیم. تمام تیم از جمله بازیکنان، کادرفنی و مدیریت تلاش کردند و به هرحال توانستیم با کسب عنوان سومی روی سکو برویم و مدال برنز را بگیریم.

وی درباره اینکه نامش میان 10 اسطوره فوتبال ساحلی دنیا از سوی مجله فرانس فوتبال قرار گرفته است که نام اریک کانتونا هم میان آنها دیده می شود، گفت: از این اتفاق خیلی خوشحالم. اینکه میان 10 اسطوره فوتبال ساحلی هستم، افتخاری برای من و ایران است.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که سال 2017 نیز به عنوان بهترین دروازه بان دنیا در این رشته انتخاب شده بود، افزود: این افتخار و هر افتخاری که به دست می آید، برای شخص نیست و قطعاً تمام تیم و مردم ایران نیز در این اتفاق سهیم هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 484

به "حسینی: قرار دریافت نامم میان 10 اسطوره فوتبال ساحلی دنیا افتخار بزرگی است، در بازی های ساحلی نتیجه خوبی گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: قرار دریافت نامم میان 10 اسطوره فوتبال ساحلی دنیا افتخار بزرگی است، در بازی های ساحلی نتیجه خوبی گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید