تارتار: موقعیت های ما از استقلال بیش تر بود، داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد

به گزارش شارژ 10، سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید موقعیت های تیمش در نیمه اول از استقلال بیش تر بود.

تارتار: موقعیت های ما از استقلال بیش تر بود، داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر استقلال اظهار کرد: بازی جان داری بود و هر دو تیم بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند. با توجه به شناختی که از استقلال داشتیم سعی کردیم در نیمه اول پا به پای استقلال بجنگیم و کار را از جلو پیش ببریم. در نیمه دوم می دانستیم استقلالی ها روی ضد حملات با توجه به مهاجمان سرعتی شان خیلی خطرناکند. سعی کردیم فضاها را ببندیم و فکر می کنیم در این تاکتیک هم پیروز بودیم و موقعیت چندانی هم به حریف ندادیم به غیر از موقعیت آخر بازی که خودمان اشتباه کردیم. در آن لحظه تمرکز نداشتیم و خدا را شکر اتفاق خاصی هم نیفتاد.

او ادامه داد: از مسوولان نگهداری زمین تشکر می کنم. با توجه به بارندگی های شدید من فکر نمی کردم کیفیت زمین تقریبا مساعد باشد. کیفیت چمن به چمن استادیوم آزادی نمی رسید اما طوری هم نبود که نشود بازی کرد. با توجه به شرایطی که تیم ما دارد و هزینه هایی که کردیم تک امتیاز هم برای ما بد نبود. بازیکنان آموزشگاه ما سال جاری در لیگ بازی می نمایند. 5 - 4 بازیکن امروز ما محصول آموزشگاه پیکان هستند. به امید خدا بتوانیم در آینده هم از نظر نوع بازی و هم از نظر امتیازگیری شرایط بهتری داشته باشیم.

تارتار درباره صحت های مرفاوی که گفته است پیکان با لایه های دفاعی دنبال تک امتیاز بود هم اعلام کرد: در نیمه اول موقعیت های بهتری نسبت به استقلال داشتیم. ما برای تک امتیاز نیامده بودیم ولی فضا را از استقلال گرفتیم. چون مهاجمان شان سریع بودند مجبور بودیم که این کار را بکنیم چون استقلال در ضدحملات خطرناک تر از زمانی است که حمله می نماید. ما توانستیم این تیم را کاملا کنترل کنیم.

سرمربی پیکان درباره داوری هم شرح داد: داوری مشکل خاصی نداشت و تیم داوری بازی را خوب مدیریت کرد و اتفاق خاصی نیفتاد. البته یک صحنه مشکوک به پنالتی در دقیقه 67 به وجود آمد. امیدوارم ما اشتباه کرد باشیم ولی به نظرم پنالتی بود.

او اضافه نمود: ما باید بیش تر کار کنیم. مدت زمان زیادی نیست که به پیکان اضافه شده ایم. باید خیلی تمرین کنیم. متاسفانه فرصت نداریم. تا می خواهیم کار تاکتیکی کنیم بازی بعدی از راه می رسد. اصلا زمان نیست ولی باید با تمرین مسائل مان را برطرف کنیم.

تارتار درباره هدف گذاری پیکان هم گفت: برخی از بازیکنان ما مثل امیر روستایی و شاهین طاهرخانی که در آموزشگاه پیکان رشد کردند، به تیم های دیگر رفتند و حالا دوباره به پیکان اضافه شده اند. بازیکنانی مثل نادر محمدی و محمد خدابنده لو از محصولات آموزشگاه ما هستند. هدف ما این است که این بازیکنان را به جایی برسانیم که برای پیروزیت شان به تیم های بهتر منتقل شوند. هدف این است که جوانان خوبی را به فوتبال معرفی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1327

به "تارتار: موقعیت های ما از استقلال بیش تر بود، داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: موقعیت های ما از استقلال بیش تر بود، داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید