بیرانوند به خاطر این حرکات باید پاداش هم بگیرد ، گلر پرسپولیس از مالدینی هم بهتر است!

به گزارش شارژ 10، بازیکن سابق پرسپولیس گفت: این حرف درست نیست که نساجی که نه خطر سقوط دارد و نه شانس سهمیه برای بازی مقابل پرسپولیس انگیزه ندارد.

بیرانوند به خاطر این حرکات باید پاداش هم بگیرد ، گلر پرسپولیس از مالدینی هم بهتر است!

به گزارش خبرنگاران عباس آقایی هافبک اسبق پرسپولیس که سابقه قهرمانی با پیراهن پرسپولیس را تجربه کرده در رابطه با شانس قهرمانی پرسپولیس حرف می زند و از شانسی که حالا شاگردان یحیی در هفته آخر از آن برخوردارند، می گوید؛ به همین دلیل گفت وگویی با هافبک اسبق پرسپولیس داشتیم.

در رابطه با بازی پرسپولیس در قائمشهر چه صحبتی دارید؟

بازی پرسپولیس مقابل نساجی برای بازیکنان پرسپولیس به دلیل قهرمانی از انگیزه های بالایی برخوردار است از این رو بازیکنان پرسپولیس فقط برای برد تلاش می کنند البته اگر هوادار بود شرایط بهتری به وجود می آمد اما وقتی قرار است با یک بازی تیمی قهرمان شود قطعاً خود به خود بازیکنان آن تیم برای بازی مقابل نساجی تلاش خواهند کرد و پیروز هم خواهند شد. خودم هم این شرایط را تجربه کرده ام؛ بازی که باید مقابل سپاهان برنده می شدیم تا قهرمان شویم و به هر ترتیبی که بود در وقت های تلف شده پیروز شدیم و قهرمانی به یاد ماندنی را با حضور هواداران مان در ورزشگاه آزادی جشن گرفتیم.

در رابطه با انگیزه های نساجی بگویید.

هر تیمی که می خواهد با پرسپولیس بازی کند بدون شک تجربه و انگیزه بالایی خواهد داشت و به نوعی بازیکنانش کوهی از انگیزه خواهند بود و این حرف درست نیست که گفته می شود نساجی که نه خطر سقوط دارد و نه شانس سهمیه برای بازی مقابل پرسپولیس انگیزه ندارد که این نوع نگرش اصلاً درست نیست. قطعاً بازیکنان نساجی با همه وجود تلاش می کنند اما به هر حال هیچ انگیزه ای نمی تواند مقابل انگیزه قهرمانی قد علم کند.

فکر نمی کنید چمن نه چندان خوب ورزشگاه وطنی و حضور تنها 600 هوادار روی کیفیت بازی پرسپولیس تأثیر بدی بگذارد؟

درست است که کیفیت چمن ورزشگاه چندان بالا نیست و قطعاً اگر تماشاچی هم بیشتر بود تیم با قدرت بیشتری بازی می کرد اما به هر حال خود قهرمانی و انگیزه بالا بردن جام موضوعی است که وقتی بازیکن به آن فکر می کند به هر مسأله دیگری غلبه می کند از این رو هیچ عاملی در مقابل انگیزه قهرمانی پرسپولیس نمی تواند قد علم کند و مانع قهرمانی تیم آماده یحیی شود.

در مورد بازیکنان پرسپولیس و نقش آنها در پیروزیت پرسپولیس چه دیدگاهی دارید؟

پرسپولیس مملو از بازیکنان تأثیرگذار است و با چنین بازیکنانی که در تیم حضور دارند قطعاً می توان به پیروزیت و پیروزی فکر کرد؛ موضوعی که امروز محقق خواهد شد. از طرفی دوست دارم به این مسأله بیشتر بپردازم تیمی که دروازه بانی مانند بیرانوند دارد حتماً پیروز تر خواهد شد.

اما بعضی کارشناسان معتقدند که بیرانوند گاهی حرکات ریسکی زیادی انجام می دهد.

من اگر مربی پرسپولیس بودم به بیرانوند پاداش هم می دادم به این دلیل که شاید از هر فرصتی که ممکن بود هر دروازه بانی زیر توپ بزند یا به هر حال راحت ترین راه را انتخاب کنند علی بیرانوند به بهترین شکل بازیسازی کرد و برای تیمش حتی موقعیت گل هم ساخت یا توپ هایی را مهار کرد که از عهده هر دروازه بان دیگری برنمی آمد. حتی مالدینی هم موقع فشار زیر توپ می زد اما بیرانوند این کار را نمی کند..

در رابطه با خط میانی پرسپولیس چه صحبتی دارید؟

سروش و سرلک بازیکنان مکمل بسیار خوبی برای هم هستند از این رو به بهترین شکل وظیفه پاسوری و سایر کارهایی که هافبک ها باید انجام بدهند را برای تیمشان انجام می دهند.

قهرمانی در لیگ چقدر در قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی تأثیرگذار خواهد بود؟

قطعاً وقتی به نیمه نهایی جام حذفی بروید شانس بالایی برای پیروزیت خواهید داشت و این مسأله کاملاً در مورد پرسپولیس هم در صورت قهرمانی مصداق عینی پیدا خواهد کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1402 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2227

به "بیرانوند به خاطر این حرکات باید پاداش هم بگیرد ، گلر پرسپولیس از مالدینی هم بهتر است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند به خاطر این حرکات باید پاداش هم بگیرد ، گلر پرسپولیس از مالدینی هم بهتر است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید