برگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویان عدم مراجعه

به گزارش شارژ 10، خبرنگاران/بوشهر رئیس دانشگاه پیغام نور استان بوشهر از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که طی سال های قبل در دانشگاه پیغام نور پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده اند اطلاع داد.

برگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویان عدم مراجعه

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

محمدرضا بحرانی با عنوان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال 97 و قبل از آن است، گفت: با توجه به تقاضای بسیار دانشجویان از سراسر کشور برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.

وی اضافه نمود: دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا 30 دی ماه 99 باید درخواست خود را به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیغام نور ارائه دهند.

رئیس دانشگاه پیغام نور استان بوشهر اظهار کرد: طبق این مجوز، برای ترم های عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال 99-1400 قابل اجرا است.

بحرانی یادآور شد: دانشجویان توجه داشته باشند که امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می نمایند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره مند می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1199

به "برگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویان عدم مراجعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویان عدم مراجعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید