اقدام عجیب علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم روزخبرنگار ، دعوت شهردار منطقه 19 به سخنرانی به جای توبیخ و برکناری

به گزارش شارژ 10، هم میهن نوشت: علیرضا زاکانی، شهردار تهران مراسمی را به مناسبت روز خبرنگار برگزار کرد. در این مراسم علاوه بر امین توکلی زاده، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری، از تورج فرهادی، شهردار منطقه 19 نیز دعوت کرد تا درباره ساخت و سازهای غیرمجاز سخنرانی کند.

اقدام عجیب علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم روزخبرنگار ، دعوت شهردار منطقه 19 به سخنرانی به جای توبیخ و برکناری

این در حالی است که روز یک شنبه شهرداری تهران به تخریب غیراصولی ساخت و سازهای غیرمجاز محله خلازیر در منطقه 19 اقدام کرد که به حادثه ریزش ساختمان ها منجر شد و جان 5 تن از شهروندان تهرانی را گرفت.

اگر این اتفاق در هر کشور دیگری رخ می داد حداقل برخورد استعفا یا برکناری شهردار منطقه بود. اما زاکانی برای تقدیر از شهردار منطقه 19 اجازه سخنرانی به او داد.

زاکانی شهردار تهران در مراسم روزخبرنگار - تورج فرهادی، شهردار منطقه 19 (سمت چپ) عبد الله گنجی، سردبیر روزنامه جوان (سمت راست)

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1402 بروزرسانی: 18 مرداد 1402 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 2260

به "اقدام عجیب علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم روزخبرنگار ، دعوت شهردار منطقه 19 به سخنرانی به جای توبیخ و برکناری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم روزخبرنگار ، دعوت شهردار منطقه 19 به سخنرانی به جای توبیخ و برکناری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید