استیلی: همه بازیکنان باید در بازی های محبت آمیز حضور داشته باشند، از شهردار تهران خواستم به تمرینات مان بیاید، لژیونر ها به تیم اضافه می شوند

به گزارش شارژ 10، حمید استیلی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال امید توضیحاتی ارائه داد.

استیلی: همه بازیکنان باید در بازی های محبت آمیز حضور داشته باشند، از شهردار تهران خواستم به تمرینات مان بیاید، لژیونر ها به تیم اضافه می شوند

به گزارش ، حمید استیلی، سرمربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان در حاشیه تمرین امروز تیم امید اظهار کرد: شرایط مان خوب است و فدراسیون هم به ما کمک می کند. امروز در زمین شماره 2 آزادی تمرین می کنیم. سعی کردیم بازیکنان را سریع به اردو بیاوریم. بازی برخی از بازیکنان در لیگ تمام شده است. بعد از بازی تیم های پیکان و سایپا نیز گروهی دیگر به تیم دعوت می شوند. گروه آخر نیز روز شنبه به ما می پیوندند.

بازی های لیگ یک را هم زیر نظر داریم

او ادامه داد: یکشنبه به اندونزی می رویم. 22 و 25 آبان 2 بازی با تیم امید اندونزی برگزار می کنیم و سپس راهی قطر می شویم. یک بازی نیز با امید قطر انجام می دهیم. مهم است که همه بازیکنان را در این بازی ها داشته باشیم. چون فیفادی نیست، بازی با قطر، لژیونر های مان را در اختیار نداریم. اما با اندوزی، صیادمنش، مهدی خانی و دلفی را خواهیم داشت. لیگ یک را هم در نظر داریم و با مربیان شان در ارتباطیم. می خواهیم بهترین تیم را روانه رقابت های تایلند کنیم.

از ویلموتس خواستیم تا برخی از بازیکنان را به تیم بزرگسالان نبرد

سرمربی تیم امید در خصوص حمایت هایی که از این تیم می شود، خاطرنشان کرد: سعی مان را می کنیم و از لحاظ مالی این تیم باید حمایت شود. دیداری را با آذری جهرمی داشتم تا کمکی به ما بکنند. با رئیس یکی از اپراتور های همراه نیز جلسه ای داشتم و از شهردار تهران هم خواستم تا یک روز به تمرین تیم مان بیاید. باید یک تیم خوب درست کنیم و مسائل حمایتی باید وجود داشته باشد. البته فدراسیون به خاطر برخی مسائل، در مشکل به سر می برد. همه در حال کمک هستند. از باشگاه ها هم تشکر می کنم. با فتاحی هماهنگ کرده بودم که تاریخ برخی بازی ها را تغییر بدهد، اما امروز شنیدم که او از سازمان لیگ رفته است. با نفر بعدی باید صحبت کنیم. با مربیان برخی تیم ها صحبت کردیم تا تاریخ برخی از بازی ها تغییر کند. امیدوارم تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. از ویلموتس هم خواستیم تا برخی از بازیکنان را به تیم بزرگسالان نبرد، چرا که آن ها می توانند جایگزینی برای بزرگسالان داشته باشند، اما ما نداریم. بازی با استرالیا همه را نداشتیم اما در دیگر دیدار ها این موضوع برای مان مهم است.

با تاج و ساکت صحبت کردم تا به ما کمک کنند

او درباره دعوت شدن برخی از بازیکنان تیم امید به تیم بزرگسالان اضافه نمود: به جز محبی، غلامی و صیادمنش، 3 بازیکن دیگر هم در تیم بزرگسالان عضویت داشتند. ما اگر می خواهیم با قطر بازی کنیم، باید با تمام قوا به مصاف آن ها برویم. با تاج و ساکت صحبت کردم تا به ما کمک کنند. باید از تمام ظرفیت مان برای بازی های محبت آمیز ای که به سختی هماهنگ می کنیم، استفاده کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 551

به "استیلی: همه بازیکنان باید در بازی های محبت آمیز حضور داشته باشند، از شهردار تهران خواستم به تمرینات مان بیاید، لژیونر ها به تیم اضافه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: همه بازیکنان باید در بازی های محبت آمیز حضور داشته باشند، از شهردار تهران خواستم به تمرینات مان بیاید، لژیونر ها به تیم اضافه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید