کری خوانی بوضیاف برای پرسپولیس: تماشاگران ایرانی به ما هم انگیزه می دهند

به گزارش شارژ 10، بازی برابر تماشاگران زیاد و هیجان زده در ایران انگیزه ای برای ما خواهد بود و اگر هم فشاری باشد، بیشتر روی پرسپولیس است.

کری خوانی بوضیاف برای پرسپولیس: تماشاگران ایرانی به ما هم انگیزه می دهند

به گزارش شارژ 10 ، حضور کاپیتان الدحیل در بازی هفته آینده به همان اندازه که سرمربی این تیم را امیدوار نموده، برای پرسپولیسی ها نگران کننده است. همان طور که نبیل معلول گفته بود، کریم بوضیاف این روزها خودش را برای بازی برگشت با پرسپولیس آماده می نماید و بازگشت خود را با کری خوانی برای تیم برانکو اعلام نموده است: نتیجه بازی رفت به ما مزیتی برای بازی برگشت می دهد. هر چند با یک گل پیروز شدیم اما می توانیم در بازی برگشت هم پیروز شویم. ما در بازی رفت دنبال نتیجه بهتری بودیم و بسیاری از فرصت ها را از دست دادیم. الان باید روی بازی برگشت تمرکز کنیم و با مجوز صعود به دوحه بازگردیم. بازی با پرسپولیس سرنوشت ساز است و آسان نخواهد بود. ما هم چیزی برای از دست دادن نداریم و با تمام توان به میدان می رویم تا با پیروزی مجوز صعود به مرحله نیمه نهایی را به دست بیاوریم.

جالب اینکه بوضیاف حتی جو استادیوم پر از تماشاگر آزادی را هم به سود الدحیل می داند: اتفاقا بازی برابر تماشاگران زیاد و هیجان زده در ایران انگیزه ای برای ما خواهد بود. این مسئله به بازیکنان الدحیل انگیزه مضاعفی جهت ارائه بازی با تمام توان می دهد. اگر هم فشاری باشد، بیشتر روی پرسپولیس برای صعود در خانه اش خواهد بود. همه بازیکنان ما به مسئولیت شان در این بازی آگاهند و اطمینان داریم که می توانیم در بازی برگشت هم پیروز شویم.

2 – 220

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 36

به "کری خوانی بوضیاف برای پرسپولیس: تماشاگران ایرانی به ما هم انگیزه می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری خوانی بوضیاف برای پرسپولیس: تماشاگران ایرانی به ما هم انگیزه می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید