نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند ، آبگرفتگی در پایتخت نداریم

به گزارش شارژ 10، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر آمادگی صد در صدی نیروهای خدمات شهری در سطح مناطق بیست ودوگانه تهران گفت: با وجود بارش های شدید و رگباری هیچگونه آبگرفتگی در سطح شهر نداشته ایم و گزارشی در این زمینه دریافت نکرده ایم.

نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند ، آبگرفتگی در پایتخت نداریم

اصغر عطایی در گفت وگو با شارژ 10 به تشریح آخرین وضعیت سطح شهر تهران درپی بارش های اخیر پرداخت و شرح داد: بارش های شدید و رگباری را تقریبا از صبح سه شنبه شاهد بودیم که خوشبختانه آمادگی خوبی در میان نیروهای خدمات شهری وجود دارد و نیروها در سطح شهر کنترل های لازم را انجام می دهند.

وی اضافه کرد: در پی بارش های اخیر خوشبختانه هیچ مورد خاصی در کانال های فرعی و اصلی پیش نیامده است و تمامی نیروهای اجرایی در سطح شهر حضور دارند. همچنین نه موردی از آبگرفتگی داشته ایم و نه گزارشی در این خصوص رسیده است. این نشان می دهد اگر کارها با فکر انجام شود نتایج خوبی به همراه خواهد داشت و آمادگی مناسب نیز ایجاد می شود.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: امیدواریم سال پربارشی داشته باشیم و البته شهروندان نیز باید در حفظ و ارتقای آمادگی برای نزول این نعمت الهی ما را کمک کنند. قطعا با خودداری از ریختن پسماند به درون نهرها این آمادگی بیش از پیش تقویت خواهد شد و به این ترتیب با کمک همه شهروندان این بارش ها تنها موجب آبادانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 504

به "نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند ، آبگرفتگی در پایتخت نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند ، آبگرفتگی در پایتخت نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید