نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند ، آبگرفتگی در پایتخت نداریم

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر آمادگی صد در صدی نیروهای خدمات شهری در سطح مناطق بیست ودوگانه تهران گفت: با وجود بارش های شدید و رگباری هیچگونه آبگرفتگی در سطح شهر نداشته ایم و گزارشی در این زمینه دریافت نکرده ایم.

نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند ، آبگرفتگی در پایتخت نداریم

اصغر عطایی در گفت وگو با خبرنگاران به تشریح آخرین وضعیت سطح شهر تهران درپی بارش های اخیر پرداخت و شرح داد: بارش های شدید و رگباری را تقریبا از صبح سه شنبه شاهد بودیم که خوشبختانه آمادگی خوبی در میان نیروهای خدمات شهری وجود دارد و نیروها در سطح شهر کنترل های لازم را انجام می دهند.

وی اضافه کرد: در پی بارش های اخیر خوشبختانه هیچ مورد خاصی در کانال های فرعی و اصلی پیش نیامده است و تمامی نیروهای اجرایی در سطح شهر حضور دارند. همچنین نه موردی از آبگرفتگی داشته ایم و نه گزارشی در این خصوص رسیده است. این نشان می دهد اگر کارها با فکر انجام شود نتایج خوبی به همراه خواهد داشت و آمادگی مناسب نیز ایجاد می شود.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: امیدواریم سال پربارشی داشته باشیم و البته شهروندان نیز باید در حفظ و ارتقای آمادگی برای نزول این نعمت الهی ما را کمک کنند. قطعا با خودداری از ریختن پسماند به درون نهرها این آمادگی بیش از پیش تقویت خواهد شد و به این ترتیب با کمک همه شهروندان این بارش ها تنها موجب آبادانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 16 آذر 1398 شناسه مطلب: 504

به "نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند ، آبگرفتگی در پایتخت نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای خدمات شهری آمادگی دارند ، آبگرفتگی در پایتخت نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید