راه یابی 3 آزادکار ایران به نیمه نهایی جوانان دنیا

به گزارش شارژ 10، سه کشتی گیر ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات پنج وزن نخست کشتی آزاد جوانان دنیا راه یافتند.

راه یابی 3 آزادکار ایران به نیمه نهایی جوانان دنیا

به گزارش شارژ 10، مسابقات پنج وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جوانان دنیا از ظهر امروز (دوشنبه) در شهر تالین استونی شروع شد که مقصودی، فیروزپور و فروتن به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

نتایج کشتی گیران ایران به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم امیر پرسته در دور نخست با نتیجه 12 بر صفر برایدن تود از کانادا را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر 7 مغلوب ادلان عسکراف از قزاقستان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، پرسته حذف شد.

در وزن 65 کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر استفان کومان از رومانی را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل کانتا توکوریکی از ژاپن با نتیجه 14 بر 4 به پیروزی رسید. وی در مرحله یک چهارم نهایی در یک کشتی نزدیک با نتیجه 7 بر 7 از سد توران بایراموف از آذربایجان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی میان فاتی ویسلی از مقونیه احمت سلیم از ترکیه می رود.

در وزن 70 کیلوگرم محمدصادق فیروزپور در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر سیمون ووتکوفسکی از لهستان را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم مقابل سنجر دوسجانوف از قزاقستان با نتیجه 6 بر یک پیروز شد. فیروز پور در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی آرمان آندراسیان از ارمنستان را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در وزن 79 کیلوگرم عبدالله شیخ اعظمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر 5 مغلوب فاتح بنفردجلاه از الجزایر شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، شیخ اعظمی از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 97 کیلوگرم عباس فروتن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر رحمان روسیدانمو از چین را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل یاروسلاو اسلاویکوسکی از بلاروس با نتیجه 13 بر 2 پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

رقابت های مرحله نیمه نهایی عصر امروز برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 260

به "راه یابی 3 آزادکار ایران به نیمه نهایی جوانان دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه یابی 3 آزادکار ایران به نیمه نهایی جوانان دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید