خبرنگاران هزینه های خرید گل و شیرینی ستاره خلیج فارس صرف آزادی زندانیان

به گزارش شارژ 10، بندرعباس- خبرنگاران- شرکت نفت ستاره خلیج فارس در اقدامی مبتکرانه هزینه های خرید گل و شیرینی در مناسبت های مختلف را صرف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و دیه در هرمزگان می کند.

خبرنگاران هزینه های خرید گل و شیرینی ستاره خلیج فارس صرف آزادی زندانیان

درحال حاضر 71 زندانی جرائم غیرعمد ودیه در زندان های استان حبس هستند که برای آزادی آن ها به 240 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس روز جمعه در تشریح این خبر گفت: آزادی زندانیان جرایم غیرعمد علاوه بر این که اجر اخروی دارد می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی بیانجامد و سلامت عمومی جامعه را ارتقا دهد.

نرگس صداقت اضافه نمود: با تدبیر مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از چندی پیش هزینه های خرید گل و شیرینی در مناسبت های مختلف از جمله فوت انتصاب و دیگر مناسبت ها را صرف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد می کند.

وی تاکیدکرد: عمل به مسوولیت های اجتماعی یکی از اولویت های شرکت نفت ستاره خلیج فارس است و مدیر عامل شرکت همواره بر این مساله که ذی نفعان اصلی شرکت مردم هستند، تاکید دارد.

وی اظهارامیدواری کرد: این اقدام حسنه بتواند به عنوان الگو در سطح جامعه ترویج شود و افراد و شرکت های حقیقی و حقوقی نیز به این حوزه ورود کنند.

پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس، بزرگ ترین پالایشگاه میعانات گازی دنیا در ایران و با ظرفیت 36 میلیون لیتر در روز در قالب چهار مرحله 120 هزار بشکه ای با هدف تولید بنزین، گازوییل، گازمایع و سوخت جت در 25 کیلومتری غرب بندرعباس راه اندازی شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 20 تیر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 982

به "خبرنگاران هزینه های خرید گل و شیرینی ستاره خلیج فارس صرف آزادی زندانیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هزینه های خرید گل و شیرینی ستاره خلیج فارس صرف آزادی زندانیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید