خبرنگاران صدور سرانجام کار برای ساختمان ها بدون تاییدیه ایمنی آسانسور خلاف قانون است

به گزارش شارژ 10، اردبیل - خبرنگاران- مدیرکل استاندارد اردبیل گفت: اخذ تعهد از مالکان ساختمان های دارای آسانسور و صدور انتها کار برای این ساختمان ها بدون تاییدیه ایمنی آسانسور توسط شهرداری ها خلاف قانون است.

خبرنگاران صدور سرانجام کار برای ساختمان ها بدون تاییدیه ایمنی آسانسور خلاف قانون است

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

هاشم علایی روز سه شنبه در نشستی با فرماندار بیله سوار مغان اضافه نمود: شهروندان استان به هیچ عنوان از آسانسورهایی که گواهی نامه ایمنی رسمی و معتبر استاندارد ندارند، استفاده ننمایند.

او به اجباری شدن دریافت نشان استاندارد برای صندلی های سی ان جی استان اشاره نمود و اضافه نمود: از فعالیت صندلی های فاقد استاندارد جلوگیری شده و بازرسی های ادواری در این زمینه صورت می گیرد و صندلی های سی ان جی بیله سوار هم استاندارد هستند.

وی همچنین با اشاره به ضرورت استاندارد بودن تجهیزات شهربازی ها بیان نمود: شهربازی های مستقر در پارک های بیله سوار دارای گواهی استاندارد نیستند و فعالیت آنها تخلف است.

حسن قبادی ، فرماندار بیله سوار مغان نیز گفت: باید کوشش کنیم که مردم درک و شناخت بیشتری از ضرورت و اهمیت استاندارد در جامعه پیدا نمایند.

وی بیان نمود: فرمانداری بیله سوار آمادگی دارد تا در ترویج فرهنگ استاندارد با هدف رعایت حقوق شهروندی برنامه ای مشترک با اداره کل استاندارد و با هماهنگی ادارات شهرستان داشته باشد.

بیله سوار در شمال اردبیل واقع است.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1006

به "خبرنگاران صدور سرانجام کار برای ساختمان ها بدون تاییدیه ایمنی آسانسور خلاف قانون است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صدور سرانجام کار برای ساختمان ها بدون تاییدیه ایمنی آسانسور خلاف قانون است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید