ترامپ: رسانه های جعلی می خواهند پیروزی در انتخابات را برای من سخت نمایند

به گزارش شارژ 10، رئیس جمهور آمریکا ضمن متهم کردن رسانه های جعلی به کوشش برای فاجعه بار جلوه دادن نشست گروه 7، گفت که آنها می خواهند پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری را برایش سخت نمایند.

ترامپ: رسانه های جعلی می خواهند پیروزی در انتخابات را برای من سخت نمایند

به گزارش گروه بین الملل شارژ 10، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در یک پیغام توییتری در مورد نشست سران 7 در فرانسه، ضمن متهم کردن رسانه های اخبار جعلی به کوشش برای پرتنش جلوه دادن نشست سران گروه 7، تأکید کرد که نشست های بسیار خوبی در فرانسه در حال اجرا است.

وی در این پیغام توییتری نوشت: قبل از آنکه به فرانسه برسم، اخبار دروغین و منزجرنماینده، می گفتند که روابط با 6 کشور دیگر در گروه 7، بسیار پرتنش است و اینکه دو روز نشست، فاجعه بار خواهد بود. همچون دیگر کوشش های آنها (رسانه ها) برای تحمیل رکود مالی، آنها کوشش می نمایند آمریکا را به دوران بد مالی سوق دهند که هرچه اوضاع بدتر باشد، برای آنها بهتر است تا پیروزی در انتخابات (ریاست جمهوری 2020 آمریکا) را برای من دشوارتر نمایند.

رئیس جمهور آمریکا در مورد دیدارهای نشست گروه 7 ادامه داد: ما نشست های بسیار خوبی داریم. رهبران (گروه 7) خیلی خوب با یکدیگر کنار می آیند و کشور ما از نظر مالی عملکرد عالی دارد و زبانزد دنیا است.

امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و ترامپ روز گذشته (شنبه) طی یک ناهار کاری در حاشیه نشست گروه 7 با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.

یک دیپلمات فرانسوی گفت که در جریان دیدار روز شنبه، ماکرون جزئیات طرح خود درباره ایران را به رئیس جمهور آمریکا ارائه کرد. (جزئیات بیشتر)

نشست گروه 7، از امروز در بیاریتس فرانسه شروع شده و سران کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا و ژاپن در آن حضور دارند. این گروه تا سال 2014 با نام گروه 8 شناخته می شد و روسیه هم عضو آن بود اما با ضمیمه شدن شبه جزیره کریمه به خاک روسیه، روس ها از این گروه کنار گذاشته شدند. (جزئیات بیشتر)

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 282

به "ترامپ: رسانه های جعلی می خواهند پیروزی در انتخابات را برای من سخت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: رسانه های جعلی می خواهند پیروزی در انتخابات را برای من سخت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید