آخرین مهلت ثبت نام خوابگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد

به گزارش شارژ 10، دانشگاه صنعتی شاهرود ضمن اطلاعیه ای خطاب به دانشجویان تحصیلات تکمیلی که واحد رساله، خاتمه نامه یا دفاع از پروپوزال اخذ نموده اند، خاطرنشان کرد: این دانشجویان برای انجام امور مربوط به خاتمه نامه، رساله و دفاع از پروپوزال خود مجاز به استفاده از خوابگاه هستند.

آخرین مهلت ثبت نام خوابگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود ضمن اطلاعیه ای خطاب به دانشجویان تحصیلات تکمیلی گفت که کلیه دانشجویان ارشد و دکتری که در نیمسال اول 1400-1399 واحد رساله، انتها نامه یا دفاع از پروپوزال اخذ نموده اند، برای انجام امور مربوط به انتها نامه، رساله و دفاع از پروپوزال خود مجاز به استفاده از خوابگاه هستند.

لازم به ذکر است که دانشجویان در صورتی که در فرایند ثبت نام پیروز نبوده اند، تا 30 مهر ماه فرصت دارند تا با تماس تلفنی با دانشکده مربوطه ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دانشگاه بعد از تجمیع درخواست ها و تایید معاونت امور دانشجویی، اسامی را به خوابگاه های دانشجویی ارسال خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: sharj10.ir شناسه مطلب: 1211

به "آخرین مهلت ثبت نام خوابگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام خوابگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید